| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 20 m |
| Putere maximă de aspirare | 86 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 22 m |
| Capacitatea de pompare | 4800 l/h |
| Frecvența de ralanti | 2900 rpm |
| Diametrul conectorului | 1.5 ″ |
| Greutate | 17.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |









