| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 82 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 20 m |
| Capacitatea de pompare | 6000 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ″ |
| Diametrul exterior al pompei | 100 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMTOP |









