| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă |
| Protecţie mers în gol | da |
| Debit maxim | 2400 l/h |
| Adâncime de submersie | 23 m |
| Putere maximă de aspirare | 30 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 16.5 kg |
| Dimensiuni | 520x570x270 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | IBO PUMPS |
| Cod EAN | 2009997343921 |









