| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | inox |
| Debit maxim | 3300 l/h |
| Adâncime de submersie | 9 m |
| Putere maximă de aspirare | 51 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Lungime cablu | 0.3 m |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6941556244958 |









