| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 117 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Capacitatea de pompare | 4200 l/h |
| Dimensiuni | 75х75х1200 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | IBO PUMPS |
| Cod EAN | 5903887200899 |









