| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 112 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Lungimea cablului | 20 m |
| Capacitatea de pompare | 6000 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ¼ ″ |
| Diametrul exterior al pompei | 10 mm |
| Dimensiuni | 113х10 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |









