Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Numar viteze | 2 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 320 m³/h |
| Putere | 150 W |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 50x31x17 cm |
| Greutate | 8 kg |
| Țară producătoare | Polonia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ciarko |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Ciarko SL-S 50 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.