Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | lemn |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 220 mm |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Greutate | 42 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Opinel Slim Bubinga N10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.