Caracteristici generale
| Capacitatea | 8000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Curent de intrare | 2 A |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Curent maxim de ieșire | 2.1 A |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 128x70x16.5 mm |
| Greutate | 201 g |
| Specificații suplimentare | 2 iesiri USB |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.25 kg |
| Producător | Cellularline |
| Cod EAN | 8018080331008 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern CellularLine Slim Power Bank 8000mAh USB C Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.