Caracteristici generale
| Tip | mecanism de scurgere |
| Moduri | dublu |
| Diametrul de evacuare | 60 mm |
| Reglarea volumului apei | 3/6l |
| Sistem de spălare | buton |
| Tip de conectare | fund |
| Diametrul conexiunii | 1/2" mm |
| Регулировка по высоте | da |
| Înălțimea minimă de montare | 290 mm |
| Înălțimea maximă de montare | 420 mm |
| Diametrul maxim pentru buton | 40 mm |
| Elementele de fixare incluse | da |
| Material | ABS |
| Culoare butonul/maneta de scurgere | crom |
| Dimensiuni | 290х60 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Flotor de scurgere SoloPlast AS2-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.