| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 47 cm |
| Adâncime scaun | 42 cm |
| Înălţime spătar | 40 cm |
| Înălţime | 72-82 cm |
| Culoare | gri |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2000000006284 |









