| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | nu |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 46 cm |
| Adâncime scaun | 45 cm |
| Înălţime spătar | 67 cm |
| Înălţime | 84-97 cm |
| Culoare | negru , gri |
| Altele | Mecanism Freestyle |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 2008957589706, 4820040386553, 4820142934522 |









