Caracteristici generale
| Culoare carcasă | nuc pietros |
| Material | PAL |
| Lățime | 80 cm |
| Adâncime | 22 cm |
| înălțime | 80 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 606795244270 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Fabrik Home Small 10 Nuc de Piatră sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.