| Colecția | Smart |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х290 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Suprafața | 5.8 m² |
| Culoare | albastru/gri |
| Ornament | textură/imitație |
| Conținut | acril , poliester , bumbac |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Eko Hali |









