| Colecția | Smart |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x290 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Densitatea | 110000 puncte/m² |
| Culoare | gri/albastru |
| Ornament | un singur ton |
| Conținut | acril , bumbac , poliester |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Eko Hali |









