| Interfața de conectare | Wi-Fi , Bluetooth |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.5 " |
| Rezoluție afișare | 480x480 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Notificări | SMS , apeluri , e-mail , social media , calendar , vremea |
| GPS | da |
| Accelerometru | da |
| Barometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Cronometru | da |
| Timpul de lucru | 648 o |
| Materialul carcasei | aluminiu , plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | roșu |
| Marime | 145-210 |
| Dimensiuni | 48.5x48.5x13 mm |
| Greutate | 68 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.25 kg |
| Producător | Amazfit |
| Cod EAN | 6970100374933 |




























































