Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | analog/digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.32 " |
| Rezoluție afișare | 466x466 |
| Memorie interna | 4 Gb |
| Asistent vocal | da |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Funcția de căutare telefonică | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Controlul camerei smartphone | da |
| GPS | da |
| NFC | da |
| Accelerometru | da |
| Barometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Cronometru | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Timpul de lucru | 168 o |
| Materialul carcasei | inox |
| Culoare carcasei | argintiu |
| Brățară | florelastomer |
| Culoarea brățarii | negru |
| Marime | 120–190 |
| Dimensiuni | 41,3x41,3x9,5 mm |
| Greutate | 35 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Huawei |
| Cod EAN | 6942103131684 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Huawei Watch GT 5 41mm Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.