Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.19 " |
| Rezoluție afișare | 390x390 |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Tracker de fitness | da |
| Funcția de căutare telefonică | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Controlul camerei smartphone | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Timpul de lucru | 168 o |
| Materialul carcasei | inox |
| Culoare carcasei | auriu |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | roz |
| Dimensiuni | 40x40x10 mm |
| Greutate | 25 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kieslect |
| Cod EAN | 6974377570890 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Kieslect Lady Watch Pura Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.