| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 500х860 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450х400 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1.2 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Coș inclus | nu |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Franke |









