Caracteristici generale
| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x60 cm |
| Număr sertare | 4 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | nuc închis |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | nuc închis |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2008867480100, 791689384375 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Fabrik Home СК 03 Nuc Închis Stânga sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.