Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x55 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar inchis |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar inchis |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Smartex |
| Cod EAN | 4841307910947 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Smartex M1 120cm Stejar Închis sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.