Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 55 Ah |
| Curent de pornire | 510 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Lungime | 240 mm |
| Lățime | 130 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Pigeon |
| Cod EAN | 8699358420107 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Pigeon SMF 55559 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.