Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 40 Ah |
| Curent de pornire | 400 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 187 mm |
| Lățime | 127 mm |
| Înălțime | 227 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Pigeon |
| Cod EAN | 8699358310026 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Pigeon SMFL 44B19R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.