Caracteristici generale
| Mecanismul de măcinare | cuțit rotativ |
| Capacitate | 60 g |
| Reglarea granulaţiei la râsnit | nu |
| Putere | 150 W |
| Întrerupător de siguranță | da |
| Material carcasa | plastic ,
metal |
| Culoare | inox ,
negru |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Dimensiuni | 8.5x21.5x10.5 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782069109 |
Specificațiile și imaginile produsului Râşniţa de cafea Gorenje SMK150E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.