| Tip | mașina de rindeluire |
| Putere | 1800 W |
| Turația în gol | 9400 min-1 |
| Lățime de rindeluire | 330 mm |
| Adâncime de rindeluire | 3.2 mm |
| Număr de cuțite | 3 |
| Dimensiunile mesei | 520x330 mm |
| Viteza de avans | 4 m/min |
| Dimensiuni | 640x350x670 mm |
| Greutate | 49.5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Holzstar |









