Dulapurile din seria SO fabricate de compania "LUKA"(Ukraina) - se remarcă prin sistemul de închidere multipunct, lăcăţi de tip seif şi electronice, precum şi prin structura metalică ranforsată, asigurînd un grad înalt de protecţie contra accesului neautorizat la documente.
-Lăcată electronică (Coreea)
-Bolţuri : 2 oriz. Ø 18-22 mm
-Corp 2,5 mm
-Uşă cu pereţi dubli - 4 mm+1 mm
-Raft reglabil
-Acoperire pulbere, rezistentă la zgîrieturi.
| Tip | pentru oficiu |
| Seria ? | SO |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 5 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Diametrul bolţuri rotative | 22 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 885x400x380 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 660x390x310 mm |
| Greutate | 45 kg |
| Producător | Luka |









