Geaca pentru câini Beeztees Saby de culoare roșie cu negru protejează câinele de ploaie, vânt și frig.
Geaca este confecționată din material rezistent la apă. Este dotată cu o bandă reflectoare, iar pe spate este prevăzută cu un fermoar pentru lesă care se agață de guler sau ham. Geaca este prevăzută cu o căptușeală moale în interior și elastice reglabile pentru picioarele din spate.
| Tip | pelerina de ploaie |
| Material | poliester |
| Lungimea spatelui | 36 cm |
| Circumferinţă pieptului | 46-59 cm |
| Circumferința gâtului | 40-46 cm |
| Sezon | tot timpul anului |
| Impermeabil | da |
| Culoare | negru/roşu |
| Elemente reflectorizante | da |
| Producător | Beeztees |









