Caracteristici generale
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | textil ,
plasa ,
lemn |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Saltea inclusă | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 97x63x14 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 107x63x71 cm |
| Masă | 8.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Leagăn Kinderkraft Sofi 4in1 Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.