Manej pliabil Next Level este un model elegant și curat.
Asigură siguranță atât în timpul somnului, cât și în timpul jocului.
În set este inclus o saltea cu o grosime de 1,5 cm. Două dintre laturi au plasă pentru vizibilitate și ventilație.
O barieră se coboară, astfel încât manejul să poată fi utilizat lângă patul părinților.
Next Level se pliază ușor în dimensiuni compacte și se poate împacheta în geanta inclusă pentru călătorii sau depozitare.
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 14 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | verde |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Rotiţe | da |
| Saltea inclusă | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 23x24,5x74 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 125x65x74 cm |
| Masă | 8.8 kg |
| Producător | Moni |
| Cod EAN | 3800146249502 |









