Playbox de la Cangaroo este un țarc de joacă hexagonal conceput cu un accent puternic pe siguranța și confortul celor mici. Cu designul său inovator și materialele de înaltă calitate, oferă o zonă de joacă stabilă, bine izolată și ușor de întreținut - perfectă pentru utilizare acasă, în timpul călătoriilor sau pentru joacă în aer liber.
| Tip | pentru joacă |
| Vârsta copilului | 0,5 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | verde |
| Desen | casa |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 20x20x89 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 139x118x74,5 cm |
| Masă | 4.7 kg |
| Producător | Moni |
| Cod EAN | 3801005210237 |









