| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 14 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | bej |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Rotiţe | da |
| Saltea inclusă | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 23x24,5x74 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 125x65x74 cm |
| Masă | 8.8 kg |
| Producător | Moni |
| Cod EAN | 3800146236205 |









