Caracteristici generale
| Tip | centrifugal |
| Putere | 600 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Mod puls | da |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Cană pentru suc | 0.45 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1.5 l |
| Material carcasă | inox ,
plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Culoare | negru/inox |
| Dimensiuni | 295x280x180 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139298517 |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător Muhler MJ-686 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.