Electrovalva combinată GENEBRE 4010 este o electrovalvă cu două căi, normal închisă. Este utilizată pentru a regla direcția de curgere a fluidelor de proces în sistemele de proces. Această electrovalvă cu acțiune indirectă este proiectată pentru debite mari cu un consum redus de energie.
| Tip | supapă |
| Destinație | alimentare cu apă , încălzire |
| Material | alamă |
| Diametrul filetului | 3/8" |
| Diametru | 11 mm |
| Conexiune filetului | intern |
| Presiunea maximă | 14 bar |
| Culoare | auriu |
| Producător | Genebre |









