| Tipul | pe benzină |
| Funcții | aspirare , suflare |
| Volumul cilindrului | 29 cm³ |
| Putere | 800 W |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.45 l |
| Baterii incluse | 1 |
| Viteza maxima a aerului | 250 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 760 m³/ora |
| Sac de gunoi | da |
| Volumul saci de gunoi | 55 l |
| Greutate | 5.9 kg |
| Nivel zgomot | 109 dB |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | AL-KO |
| Cod EAN | 4003718056075 |









