Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscata ,
umeda |
| Puterea de aspirație | 10000 Pa |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.52 litri |
| Volumul rezervorului de lichid | 0.27 l |
| Baza pentru reîncărcare | da |
| Capacitatea bateriei | 5200 mAh |
| Timp de lucru | 180 min |
| Perie laterală | da |
| Perete Virtual | da |
| Grafic de programmare a curățarei | da |
| Înălțimea depășirii pragurilor | 20 mm |
| Control | Mi Home ,
Alexa ,
Google Assistant |
| Tehnologie cartografică | Laser LDS |
| Consum energetic maxim | 70 W |
| Dimensiuni | 340x340x98 mm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6932554440893 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de aspirare Xiaomi Robot Cleaner Vacuum S40 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.