Caracteristici generale
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 24 cm |
| Capacitate | 3 l |
| Capac in set | da |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Material | oțel |
| înălțime | 70 mm |
| Dimensiune | 24х7 cm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Utilizarea în cuptor | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
Alte informații
| Producător | Korkmaz |
| Cod EAN | 8691607019940 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Korkmaz Steama A1994 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.