Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 400 L |
| Capacitate frigider | 299 L |
| Capacitate congelator | 101 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 3 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Consum energetic | 328 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 4.5 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 19 ore |
| Super răcire | da |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 193.5 cm |
| Lăţime | 69 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Țara producătoare | Italia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437042447 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Whirlpool SP40 801 EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.