Caracteristici generale
| Tip | pătură |
| Utilizare | camping |
| Sezon | primăvară ,
vară |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 30 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 20 ° С |
| Temperatura extremă | 15 ° С |
| Culoare | verde |
| Culoarea producătorului | Green |
| Material exterior | 100% poliester |
| Material interior | 100% polipropilenă |
| Umplutură | HollowFiber |
| Densitate umplutură | 150 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Lungime | 180 cm |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | 210x70 cm |
| Greutatea | 0.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Enero Camp Quest Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.