Caracteristici generale
| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Sezon | primăvară ,
toamnă |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 12 ° С |
| Temperatura extremă | -2 ° С |
| Culoare | verde/gri |
| Culoarea producătorului | Green/Grey |
| Material exterior | poliester (190T) |
| Material interior | pongee (190T) |
| Umplutură | fibră de poliester |
| Densitate umplutură | 250 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Buzunare | da |
| Lungime | 175 cm |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | (175+30)x75 cm |
| Greutatea | 1.18 kg |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695595994 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Nils Grey/Green NC2008 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.