Caracteristici generale
| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Sezon | vară ,
toamnă ,
primăvară |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 10 ° С |
| Temperatura extremă | -5 ° С |
| Culoare | negru/albastru |
| Culoarea producătorului | Black/Navy |
| Material exterior | poliester (190T) |
| Material interior | 190T Pongee |
| Umplutură | fibră de poliester |
| Numărul de straturi umplutură | 1 |
| Densitate umplutură | 300 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Buzunare | da |
| Lungime | 190 cm |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | 190+30x80/55 cm |
| Greutatea | 1.49 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.49 kg |
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695546484 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Nils NC2012 Black/Navy sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.