| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 860x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340x430 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru metalic , antracit |
| Finisaj suprafaţă | ultragranit |
| Producător | Plados |









