Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 42 m |
| Putere | 800 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Presiune maxima | 4.2 bar |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Greutate | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Marina |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă centrifugală Marina Speroni CAM 40 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.