Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă |
| Debit maxim | 2400 l/h |
| Adâncime de submersie | 25 m |
| Putere maximă de aspirare | 32 m |
| Max. viteza | 2850 rpm |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Presiune maxima | 3.2 bar |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Greutate | 27 kg |
| Dimensiuni | 610х290х550 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Marina |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă centrifugală Marina Speroni APM 100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.