| Colecție | Splofy |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 9 l |
| Înălțime | 21.8 cm |
| Diametru | 37 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | Ø29.5x22.5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | mocca |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197976938 |








