Caracteristici generale
| Tip GPS | auto |
| Display touchscreen | da |
| Diagonală display | 4.3 " |
| Rezolutie display | 480х272 |
| Cititor de carduri | da |
| Hărţi preîncărcate | Europa + Moldova |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni | 120x80x13 mm |
| Greutate | 134 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mio |
Specificațiile și imaginile produsului Sistem de navigație Mio Spirit 5400 Full Europe sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.