| Colecție | Splofy |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 20.75 l |
| Înălțime | 30 cm |
| Diametru | 47.8 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | Ø39x29.5 cm |
| Greutate | 2.19 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197268545, 5905197989594 |









