| Gen | feminin |
| Grupă de vârstă | pentru adulți |
| Mărimea | 40.5 |
| Culoare | negru/alb |
| Încheietoare | velcro |
| Grosimea talpii | 4 mm |
| Talpă intermediară | da |
| Grosimea tălpii intermediare | 1.1 mm |
| Material de top | piele întoarsă , microfibră |
| Material de căptușeală | poliamidă , fibre sintetice |
| Materialul tălpii | fibre sintetice |
| Greutatea medie a perechii | 430 g |
| Producător | La Sportiva |
| Cod EAN | 8020647226115 |







