Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 50 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 85 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Dimensiuni | 120х85 mm |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001351205 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Elmos SPWL406A-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.