| Tip de lampă | halogen |
| Număr de lămpi | 1 |
| Putere | 9 W |
| Clasă de protecţie | I |
| Temperatura de culoare | 4000 К |
| Fluxului de lumină | 1044 lm |
| Culoare de iluminare | alb neutru |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Dimensiuni | 120х100 mm |
| Producător | Rightlight |
| Cod EAN | 2100001260194 |









