Caracteristici generale
| Tip | spot pentru sistema track |
| Numărul de faze de bare colectoare | 1 |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | COB Led |
| Putere | 3 W |
| Temperatura de culoare | 4500 К |
| Fluxului de lumină | 330 lm |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Soclu | lampă încorporată Led |
| Culoare | alb ,
crom |
| Materialul carcasei | metal ,
plastic |
| Materialul armei | metal ,
plastic |
| Diametru | 7 mm |
| Înălţime | 146 mm |
| Dimensiuni | 146х7х35 mm |
| Altele | Producator: Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Corp de iluminat cu sina Tk-Lighting Tracer 3383 White/Chrom sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.